Черкассы, новости, Черкасские новости, публикации, анонсы, пресс-релизыЧеркасские новости Черкассы, статьи, публикацииСтатьиЧеркассы, Черкасские компании, каталог, предприятия, фирмыКомпанииЧеркассы, товары, черкасская продукция, услуги, сервисыТоварыЧеркассы, Черкасские сайты, каталог сайтов, рейтинг сайтовСайтыЧеркассы, IT услуги, маркетинг, создание сайтов, дизайн разработка, поддержка, консультацииIT решения  

Реклама на портале
  
Черкассы, Черкасская недвижимость, купить, продать, аренда, дом, участок, квартираБиржа недвижимости АвтобиржаОбучение, курсы, урокиОбучениеЧеркассы, поиск работы, вакансии, резюме, персоналРаботаПоиск, найтиПоискКонтакты, связьКонтакты  

Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Подписка на рассылку
Опрос
Откуда вы узнали о нашем сайте?Ваш род занятий  

   

Як почати квітковий бізнес?


Як почати квітковий бізнес?

Для того щоб організувати квітковий бізнес не потрібно великих капіталовкладень, адже квіти і багато горшкові рослини досить дешевий товар, а націнка на них доходить до 300%. Тільки уявіть, живі, що виділяють чудовий аромат, квіти будуть оточувати вас щодня, приносячи крім доходу, ще й відмінний настрій. 

Отже, якщо ви твердо вирішили стати господарем або господинею салону квітів, то залишилося вирішити всього один невеликий питання - з чого почати? 

У першу чергу слід вибрати місце для вашого майбутнього магазину квітів. На перший час краще обмежитися орендою приміщення, 5-10 квадратних метрів вам цілком вистачить, якщо ви не збираєтеся займатися продажем рослин горщиків. Найбільш вигідним вважається територіальне розташування квіткових магазинів у станцій метро, офісних будівель, торгових центрів і навчальних закладів, тобто в місцях великого скупчення людей, яким можуть раптово знадобитися ваші послуги. Зверніть увагу також на те, щоб у вибраному вами приміщенні для оренди був вільний доступ до води, яка так необхідна для всіх рослин. 

Нарешті місце вибрано! Тепер вам необхідно зареєструватися як індивідуального підприємця (ІП). Можна зробити це самостійно, якщо ви юридично підковані в даному питанні, або звернувшись за допомогою до грамотного юриста, який зробить всю роботу за вас, заощадивши тим самим ваш час. Реєстрація ІП займає 5 календарних днів, без урахування вихідних. Після закінчення процедури реєстрації - відразу ж можете приступати безпосередньо до своєї квіткової діяльності. 

Поки йде реєстрація робимо ремонт орендованого приміщення, якщо це потрібно, і займаємося закупівлею обладнання. Обов'язково слід придбати холодильники, щоб зберігати в них квіти, і вазони для окремих кольорів і готових букетів. Останнє купуєте виходячи з вашого особистого смаку і фінансових можливостей. 

Не забудьте включити до статті своїх витрат витрати на якісну вивіску, з її допомогою ви зможете залучити більшу кількість покупців. Також не забудьте про персонал. Вам буде потрібно, на перший час, хоча б один помічник-флорист, якщо ви маєте намір трудитися у своєму салоні самостійно, якщо ж ні - тоді візьміть двох продавців, які стануть працювати позмінно. 

Крім цього, вам буде потрібно людина, яка буде вести бухгалтерію вашого підприємства. Якщо ви володієте відповідними знаннями, то цілком можете зайнятися цим самі, тим більше що складання звітностей для ІП - не таке вже складне заняття. 

Товар найкраще закуповувати за день до відкриття. Радимо Вам робити заказ квітів Миколаїв так як тільки в цьому місті ви знайдете якісний товар за доступними цінами. Будь яка квіткова база зможе запропонувати вам величезний вибір кольорів оптом, як зрізаних, так і рослин, крім того, тут же ви зможете придбати масу милих дрібничок, які так люблять дарувати дівчатам їхні молоді люди, на додаток до букету. Та й ціни на оптові закупівлі тут зовсім невисокі. Не варто відразу брати великі партії товару, адже квіти мають властивість швидко в'янути, а ви ще не знаєте, який денний оборот продажів буде у вашого магазину. 

Ну, ось, мабуть, і все - ви зареєстровані, як підприємець, товар закуплений, відремонтований магазин разом з привітними флористами чекає своїх перших покупців! 

І наостанок, найголовніша порада - краще всього планувати відкриття салону квітів на початок березня, так як за статистикою середня виручка в ці передсвяткові дні виростає в 10 разів і становить близько 20% від річного обороту практично будь-якого салону квітів, що дозволить вам максимально швидко окупити свої витрати. 


Количество показов: 651

Возврат к списку

RSLT


Учите английский OnLine бесплатно

РекламаTop-Market.net.ua | Интернет-магазин мебели из стекла