Черкассы, новости, Черкасские новости, публикации, анонсы, пресс-релизыЧеркасские новости Черкассы, статьи, публикацииСтатьиЧеркассы, Черкасские компании, каталог, предприятия, фирмыКомпанииЧеркассы, товары, черкасская продукция, услуги, сервисыТоварыЧеркассы, Черкасские сайты, каталог сайтов, рейтинг сайтовСайтыЧеркассы, IT услуги, маркетинг, создание сайтов, дизайн разработка, поддержка, консультацииIT решения  

Реклама на портале
  
Черкассы, Черкасская недвижимость, купить, продать, аренда, дом, участок, квартираБиржа недвижимости АвтобиржаОбучение, курсы, урокиОбучениеЧеркассы, поиск работы, вакансии, резюме, персоналРаботаПоиск, найтиПоискКонтакты, связьКонтакты  

Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Подписка на рассылку
Опрос
Откуда вы узнали о нашем сайте?Ваш род занятий  

   

Як придбати ж/д квитки онлайн


Як придбати ж/д квитки онлайн

Купити квиток в Україні у випадку подорожі залізницею не так вже просто. Розклади руху складів постійно змінюються, жд квитки розпродаються швидше, ніж людина встигає дістатися до жд каси. Можуть виникнути й інші непередбачені обставини.

Наразі зараз будь-яка людина зможе знайти квитки на поїзд, не хвилюючись за їх наявність або якість послуги. Вам необхідно вибрати онлайн сервіс бронювання, ввести, де плануєте сісти у вагон і на якій станції покинути потяг. Крім цього, слід вказати точний день, на який намічений поїздка і особисті дані всіх учасників. Після чого натиснути на кнопку "Знайти".

Пошукові онлайн системи працюють з новітніми базами даних, в яких міститься інформація про існуючі маршрути, рух потягів, наявності зручних купе, вартості поїздки, квитках і ін. Це дозволяє впоратися із завданням в найкоротші терміни, практично не витративши зусиль і мінімум часу.

Та й в плані психологічного комфорту, шукати жд квитки онлайн, замовляти і оплачувати, виявляється найбільш приємно. Позитивною стороною терміналу самообслуговування в інтернет є виняткова швидкість роботи автоматичного сервісу.

Скориставшись онлайн-пошуком, Ви завжди зможете дізнатися про наявність вільних місць і доступних квитків для будь-якого маршруту, як в одному напрямку, так і з можливістю подорожі в обидві сторони.

Електронний квиток завжди можна обміняти в касах «Укрзалізниці» згідно правилам.

Після оформлення онлайн-бронювання або придбання проїзного квитка, система надішле унікальний код на e-mail, вказаний клієнтом.

Вам потрібно буде завантажити його на смартфон або планшет, а потім, при вході в поїзд, дозволити спеціальному мобільного терміналу сканувати код - ця система вже діє в нових поїздах «Інтерсіті» і «Інтерсіті плюс», для всіх постійних поїздів по Україні.

Для більшості поїздів можна йти на посадку з роздрукованим електронним квитком, наприклад, Запоріжжя - Київ, Одеса - Київ, Сімферополь - Київ, Донецьк - Київ і т.д.

Як бачите, онлайн резервування жд білетів це значно простіше, ніж при використанні стандартного методу покупки та реєстрації квитка в касі.


Количество показов: 839

Возврат к списку

RSLT


Учите английский OnLine бесплатно

РекламаTop-Market.net.ua | Интернет-магазин мебели из стекла