Черкассы, новости, Черкасские новости, публикации, анонсы, пресс-релизыЧеркасские новости Черкассы, статьи, публикацииСтатьиЧеркассы, Черкасские компании, каталог, предприятия, фирмыКомпанииЧеркассы, товары, черкасская продукция, услуги, сервисыТоварыЧеркассы, Черкасские сайты, каталог сайтов, рейтинг сайтовСайтыЧеркассы, IT услуги, маркетинг, создание сайтов, дизайн разработка, поддержка, консультацииIT решения  

Реклама на портале
  
Черкассы, Черкасская недвижимость, купить, продать, аренда, дом, участок, квартираБиржа недвижимости АвтобиржаОбучение, курсы, урокиОбучениеЧеркассы, поиск работы, вакансии, резюме, персоналРаботаПоиск, найтиПоискКонтакты, связьКонтакты  

Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Подписка на рассылку
Опрос
Откуда вы узнали о нашем сайте?Ваш род занятий  

   

Черкасские новости


RSS Поиск:
 

Начальники РЕУ можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності

У вівторок 19 серпня відділ екології та раціонального природокористування міськвиконкому вручив кожному начальнику РЕУ по два приписи. У них є три доби, аби їх виконати. Відділ екології діє відповідно до Правил утримання території міста Черкаси.

Триває перевірка шкіл міста щодо стану їх підготовки до нового навчального періоду

Цього тижня розпочалась перевірка шкіл міста щодо стану їх підготовки до нового навчального періоду. Комісія за участю представників управління освіти, санепідемслужби, пожежної служби щодня перевіряє по шість шкіл.

Штат медичних закладів міста цього року поповнили 15 лікарів та 15 інтернів

Медичну галузь міста цього року поповнили 15 лікарів-випускників інтернатури, які вже розпочали трудову діяльність, та 15 випускників вищих навчальних медичних закладів, які протягом кількох років ще навчатимуться у нашому місті в інтернатурі, і лише потім приступлять до виконання лікарських обов’язків. До роботи вже приступили 45 випускників Черкаського медичного коледжу – медсестри, лаборанти.

Черкаська команда стала Чемпіоном України із водно-моторного спорту

На початку серпня у м. Дніпропетровськ відбувся фінал Чемпіонату України із водно-моторного спорту. Від Черкас у фіналі брали участь дві команди ДЮСТШ. Одна із команд стала Чемпіоном України.

Відтепер мобільна група реагуватиме на факти спалювання сміття на території міста. Повідомляйте про такі факти за номером «005»

У Черкасах створено мобільну групу, яка виявлятиме та реагуватиме на факти спалювання сміття на території міста. До складу групи входять п’ять працівників відділу екології та раціонального природокористування міськвиконкому.

Міська влада оголошує конкурс «Золоте перо Черкас» серед представників ЗМІ до Дня міста

Конкурс «Золоте перо Черкас» проводиться виконавчим комітетом Черкаської міської ради з метою залучення журналістів, фотокореспондентів міста до створення презентаційних матеріалів про Черкаси.

Управління з питань європейської інтеграції інформує

Вища Школа Менеджменту у Варшаві за інформаційної підтримки ВГО „Українська асоціація досліджень європейської спільноти” запрошує до участі в проекті Стажування на базі Вищої школи менеджменту у Варшаві "Практичні аспекти адаптації українських юристів і фінансистів до професійної діяльності в умовах Європейського ринку”

Завдяки меценатам у сквері «Юність» з’явиться карусель, фонтан і бруківка

Міська влада Черкас планує навести лад у сквері «Юність». Зрозуміло, що за кошти міського бюджету зробити його благоустрій досить важко. Адже процедура планування і виділення коштів розтягнута у часі.

Оголошено конкурс на участь в українсько-польській програмі стажування

Міжнародний центр перспективних досліджень (Київ, Україна) спільно з Інститутом суспільних справ (Варшава, Польща) оголошують набір бажаючих на участь у програмі стажування у сфері аналізу державної політики для українських експертів з державного та громадського секторів, що володіють англійською мовою.

Грантова підтримка для організацій місцевих громад

Організатор: Глобальний фонд підтримки громад (Global Fund For Community Foundation). Мета: зміцнення організаційних можливостей фондів місцевих громад (спільнот), як сильних і ефективних механізмів розвитку місцевої філантропії і місцевих громад в цілому. Про це повідомляє Управління з питань європейської інтеграції.

День Незалежності відзначаємо три дні

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у місті відбудуться такі заходи ...

Черкащина посіла перше місце серед областей України

Уряд щомісячно і щоквартально оцінює показники соціально-економічного розвитку регіонів України по 58 показниках. Серед показників, за які уряд «виставляє оцінку» областям –– реальний сектор економіки, інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність, державні фінанси та фінансові результати діяльності, соціальний сектор, споживчий ринок та екологія.

Контрольно-ревізійне управління у Черкаській області інформує

«Старе» сміття вивозять старими сміттєвозами, або як автотранспортне підприємство «нові» сміттєвози купляло...

Інформує регіональне відділення ФДМУ по Черкаській області

частина нежитлових приміщень на четвертому поверсі в п’ятиповерховій будівлі площею 47,81 кв.м., що обліковується на балансі Черкаського державного житлово – побутового підприємства “Житлосервіс”.

Олександр Черевко прозвітував на сесії обласної ради

На обласній сесії затверджено звіт голови обласної державної адміністрації «Про виконання програм економічного та соціального розвитку області та делегованих радою повноважень за 2007 рік та перше півріччя 2008 року

Оголошено аукціон на продаж об’єкта групи „А” комунальної форми власності
Назва об’єкта: нежитлове приміщення.
Місце знаходження об’єкта: м.Черкаси, вул. Пацаєва,8/Петровського,208.
Балансоутримувач: код за ЄДРПОУ 03881751 Комунальне підприємство Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління № 4.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності м. Черкаси

24 жовтня 2008 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати планується проведення семінару-практикуму з франчайзингу для представників підприємств та приватних підприємців.

Виконавчий комітет Черкаської міської ради оголошує конкурс бізнес-планів

З метою фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого підприємництва, виконавчий комітет Черкаської міської ради оголошує конкурс бізнес-планів суб’єктів підприємницької діяльності на отримання фінансової допомоги від Регіонального фонду підтримки підприємництва по Черкаській області за рахунок коштів місцевого бюджету.

18 серпня у місті розпочинається другий етап гідровипробувань

Із 18 по 29 серпня у Черкасах проходитиме другий етап гідравлічних випробувань. Цього разу комунальники перевірятимуть мережі Південно-Західного району, Центру та «Хімселища».

Протягом двох років міська влада відновить роботу п’яти дитячих садочків

53 дитячих садочки Черкас не в змозі зараз прийняти всіх бажаючих. Нині близько 700 дітлахів міста віком від 1 року до 5 років потребують місць в дошкільних закладах. Особливо перевантаженими є заклади, розташовані в мікрорайоні «Митниця», районі 700-річчя та центральній частині міста.

На засіданні адмінкомісії розглянуто 31 справу про порушення Правил утримання території міста

На засіданні адміністративної комісії 6 серпня було розглянуто 31 справу про порушення Правил утримання території міста Черкаси. За виявлені порушення винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладання штрафів на загальну суму 1700,00 грн.

У Черкасах два місяці проходитиме квітковий ярмарок
У Черкасах відбудеться квітковий ярмарок. Він розташовуватиметься на тротуарі по вул. Симоненка біля Драматичного театру. Таке рішення нещодавно прийняв виконавчий комітет Черкаської міської ради. Ярмарок буде тимчасовим – він триватиме два місяці. Про початок його проведення виконком прийме додаткове рішення.

Черкаси виділили областям, що найбільше постраждали від повеней, 300 тис. грн.
Черкаська міська рада виділила 300 тис. грн. з резервного фонду міського бюджету на ліквідацію наслідків стихійного лиха, що сталося в областях Західної України. Депутати одноголосно проголосували за пропозицію, внесену міським головою Сергієм Одаричем.

На "Черкаському хімволокні" незабаром порядкуватимуть французи
Здається, нібито вимальовується подальша доля ВАТ "Черкаське хімволокно", яке припинило роботу кілька років тому, залишивши без роботи понад три тисячі працівників 

Черкаське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку інформує

Черкаським територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (надалі - теруправління) за II квартал 2008 року було зареєстровано 1 випуск акцій (ЗАТ - 1) на загальну суму 810 840,0 грн. (табл. 1). Оголосили про емісію акцій та здійснюють їх розміщення 3 акціонерні товариства (ЗАТ - 3), загальна сума збільшення – 400 000 грн. (табл. 2).

Оперативні дані про середні рівні роздрібних цін на соціально значущі споживчі товари,що реалізуються підприємствами роздрібної торгівлі у Черкаській області за 2008 рік

Порівнюйте ціни та робіть висновки!

Повінь на Західній Україні - людям потрібна допомога!
За проханням КМУ ВАТ “Укртелеком” відкрив телефонну лінію, за допомогою якої кожен бажаючий може одним дзвінком перерахувати 10 грн постраждалим від стихії в Західній Україні. Про це повідомила прес-служба Кабміна. Номер телефону 8-900-300-10-90. Також можна відправити смс на номер 1090

Обласна влада турбується про своїх спортсменів

7 липня 2008 року у м. Черкаси заступник голови облдержадміністрації Володимир Бєлий провів зустріч з Чемпіонкою Світу зі спортивної гімнастики, заслуженим майстром спорту України Іриною Краснянською. Учасники зустрічі проводжали спортсменку на участь у ХХІХ Олімпійських іграх сучасності до Пекіну...

Новий автобусний маршрут проходитиме через реконструйовану вул. Гагаріна
У Черкасах відкривається новий автобусний маршрут, який має з’єднати мікрорайон «Митниця», Центр та район «Д». Маршрут проходитиме через вул. Гагаріна, реконструкцію якої мають завершити до 10 серпня. Таке рішення на останньому засіданні прийняв виконавчий комітет Черкаської міської ради.

В області частково обмежено рух великовагових автомобілів
У Черкаській області частково обмежено рух великовагових автотранспортних засобів дорогами загального користування державного значення з метою збереження покриття доріг. Таке розпорядження прийнято Черкаською обласною державною адміністрацією 4 липня.

У водах Дніпра виявлено перевищений вміст фенолів і важких металів
Підвищені середні концентрації фенолів, азоту амонійного, хрому, брому, міді, цинку та марганцю виявлено у водах Кременчуцького водосховища в районі Черкас у другому кварталі нинішнього року. Найбільше перевищували ГДК води, розташовані за 6 км нижче міста (в районі с. Червона Слобода). Саме такі результати аналізу проб води Кременчуцького водоймища за ІІ квартал 2008 року, проведеного лабораторією Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

«Шкільний ярмарок» перенесено на площу 700-річчя
З 4 серпня по 7 вересня в Черкасах проходитиме «Шкільний ярмарок». У зв’язку із проведенням будівельних робіт за Драматичним театром виконавчий комітет прийняв рішення перенести ярмарок на площу 700-річчя.

Без гарячої води знаходяться 7 % від загальної кількості будинків у Черкасах
Без гарячої води у Черкасах залишаються мешканці 100 багатоповерхівок чи 7% від загальної кількості будинків у місті. Переважно це жителі, які мешкають у районі вул. Вербовецького, Шевченка, Благовісна, Різдвяна та Петровського.

У Черкасах відкрили завод ММ Пекеджінг Україна
Сьогодні в Черкасах на території Черкаського державного заводу хімічних реактивів урочисто відкрили завод з виробництва картонного пакування „ММ Пекеджінг Україна”.

Черкащина - лідер з виробництва горілки в Україні
У I півріччі 2008 року на підприємствах Черкаської області було вироблено 2 981,8 тис. дал. горілки. Це найкращий показник по країні. Це на 491,8 тис. дал. більше ніж у першому півріччі 2007 року.

Mayr-Melnhof Group открыла в Черкассах завод по изготовлению картонной упаковки.
Австрийская компания Mayr-Melnhof Group открыла в Черкассах завод по изготовлению картонной упаковки для табачных изделий, передает корреспондент РБК-Украина.

Обласний комітет солдатських матерів отримав грант на реалізацію проекту із захисту прав людини
Черкаський обласний комітет організації солдатських матерів отримав від Німеччини грант на реалізацію проекту із захисту прав людини.

На Черкащині зменшується кількість інфекційних захворювань
На початок липня в Черкаській області зареєстровано 360 випадків інфекційних захворювань. Це на 16 % менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.


Новости 161 - 198 из 198
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец | Все
RSLT


Учите английский OnLine бесплатно

РекламаTop-Market.net.ua | Интернет-магазин мебели из стекла