Черкаський посадовець опинився під слідством. Його підозрюють у масштабній розтраті коштів місцевого підприємства через схему з утриманням футбольної команди.
Таку інформацію оприлюднила пресслужба обласної прокуратури.
Протягом чотирьох років, починаючи з 2019-го, компанія утримувала спортсменів за рахунок фіктивного працевлаштування. Троє футболістів числилися в штаті на різних посадах, проте замість виконання робочих обов’язків вони займалися виключно спортивною кар’єрою, отримуючи при цьому повноцінну заробітну плату від товариства.
Судово-економічна експертиза підтвердила збитки на суму понад 1,04 млн грн. Справу кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України, а слідчі дії наразі продовжуються.
