Приміщення закладу “Той самий баранчик”, що в самому серці Черкас, раптово наповнилося димом. Подія трапилася сьогодні, 27 червня.
Про випадок стало відомо завдяки офіційному коментарю Оксани Крутоус, яка представляє обласне управління ДСНС.
Зараз там працюють пожежники. Вони проводять ретельну розвідку, адже відкритого вогню фахівці наразі не зафіксували. Рятувальники шукають джерело виникнення диму всередині будівлі.
Дані про травмованих відсутні. Ситуація знаходиться під контролем оперативних служб, які продовжують працювати.
